Masz już blog? Dodaj wpis po zalogowaniu.

Załóż swojego bloga

27.04.2012 14:43

Imaginy z 1D (49)

Hej. Dodaję kolejne imagine. Główną rolę gra w nim Harry i ty. Tak jak mnie o to prosiły sagazmierzchija, shava340 , hazza , stylesowa .

Dziękuję za ponad 11300 WEJŚĆ. Aww... kocham was ! :D Mam nadzieję, że gości będzie coraz więcej i więcej. Tak jak KOMENTARZY  ! :)

btw. Przypominam o dzisiejszej akcji na twitterze którą organizuję razem z besty13 ! Od godziny 18-22! WIĘCEJ INFORMACJI NA http://twitition.com/dz5zt JEŚLI BIERZESZ UDZIAŁ W AKCJI KLIKNIJ SIGN ! ZAPRASZAM WSZYSKITE DIRECTIONER I NIE TYLKO !

61. Jesteś na imprezie u znajomego, gdzie również jest twój najlepszy przyjaciel Harry. Świetnie się bawisz a bynajmniej chcesz się dobrze bawić. Hazza poprosił Cię do tańca. To nie był zwykły taniec, a przynajmniej ty tak sądziałaś. Chłopak lekko położył dłonie na twoje biodra i spojrzał Ci głęboko w oczy. No twojej twarzy pojawł się uśmiech, jakby z nikąd. Oparliście się o siebie czołem i zaczeliście się całować, nie był to zwykły pocałunek a bynajmniej na jednym nie przestaliście. Całus stawał się coraz bardziej namiętny z każdą chwilą. Harry chwycił Cię za rekę i zaprowadził do pokoju, gdzie było wielkie łóżko. Spadłaś na niego tak lekko jakbyś była piórkiem. Chłopak położył się obok i zaczął Cię ponownie całować. Po chwili twoja czarna, krótka sukienka leżała na podłodze. Loczek zaczął Cię całować wzdłuż szyji. Zdejałaś z niego T-shirt i rzuciłaś go na podłoegę. Wasze pocałunki stawały się coraz bardziej brutalne. Chłopak całował Cię po tłowiu, z podniecenia jękłaś co bardziej go nakręcało. Wpletłaś palce w jego bujne loki. Popatrzałaś mu głęboko w oczy, po czym Harry zapytał : Chcesz tego tak jak ja prawda? Ty tylko przytaknęłaś. Chłopak ściągnął swoje bokserki, gdy nagle do pokoju wszedł wasz przyjaciel Louis i zapytał: Gdzie wy się podziewacie? Szukam was od dobrej godziny. Po czym zrobił dziwną minę, wyglądał raczej na zaskoczonego, i wyszedł. Ty odruchowo przykryłaś się koudrą; gdy Lou opuścił pokój kontunowaliście to co zaczeliście.

 

Za błędy i przejęzyczenia przepraszam!

Proszę jeśli to czytasz zostaw komentarz to mnie bardziej motywuje!

PS. Piszcie w komentarzach z kim chcecie imagine. Pozdrawiam x

Czytaj więcej na blogu zkochaniecxd.

Zobacz także

Komentarze (8)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Blogi znajomych kiotek